Adana Haberleri, Adana Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Sözlü: “Kolektif bir ruhla hareket ediyoruz”

Adana Büyükşehir Belediyesi, kent ölçeğinde yapmayı planladığı projelerde teknik iş birliği gerçekleştirmek amacıyla Çukurova Üniversitesi Mimarlık Bölümü ile teknik iş birliği protokolü imzaladı. Daha önce Çukurova Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü ile de yapılan teknik iş birliği protokolüne bir yenisini ekleyen Adana Büyükşehir Belediyesi bu protokollerle kentin gelişim ve değişimine katkı sunacak.

Protokolün imzalanmasının ardından yaptığı değerlendirmede, kentin gelişimi ve değişimi noktasında çok sesli bir korodan tek bir ses oluşturduklarını ifade eden Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Adana’yı kentin dinamikleri ile kolektif bir ruhla yönettiklerini söyledi. Hali hazırda uygulanan ve uygulanacak projelerle Adana’nın gelecek yüz yılını planladığını belirten Başkan Sözlü, günü kurtarmak adına, siyasi kaygılarla değil Adana’nın değişimi ve gelişimi için çalıştıklarını ifade etti.

Bir önceki yazımız olan Vahşi cinayetin zanlısından şok ifade başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hileleri