Adana Haberleri, Adana Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Karaisalı’da ’Birlik ve Beraberlik Gecesi’

AK Parti Adana İl Başkan Yardımcısı Hasan Dönmez, AK Parti Seyhan Belediye Meclis Üyesi Ali Coşkun ve AK Parti Çukurova Belediye Meclis Üyesi Ali Cengiz Taşcı’nın organize ettiği gece, merkez Seyhan ilçesi, Kanalköprü’deki Metro Düğün Salonu’nda yapıldı. Geceye AB Bakanı ve Başmüzakereci Ömer Çelik, AK Parti Adana Milletvekilleri Talip Küçükcan ve Tamer Dağlı, AK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni, Aladağ Belediye Başkanı Mustafa Akgedik, Karaisalı Belediye Başkan Vekili Hakan Arıcı, AK Parti Karaisalı İlçe Başkanı Mustafa Ekici, Çukurova İlçe Başkanı Ramazan Çırak, Yüreğir İlçe Başkanı Ahmet Çözer, Sarıçam İlçe Başkanı Hasan Karoğlu, Seyhan İlçe Başkanı Abduraman Yeşiltaş, MHP Karaisalı İlçe Başkanı Sezai Yılmaz, AK Partili ve MHP’li belediye meclis üyeleri, STK temsilcileri, geçmiş dönemlerin siyaset ve bürokratları, mahalle muhtarları ile çok sayıda davetli katıldı.

Karaisalılar tarafından çiçeklerle karşılanan AB Bakanı ve Başmüzakereci Ömer Çelik, herkesi 7 Nisan 2017, Cuma günü İstasyon Meydanı’nda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla düzenlenecek toplu açılış törenine davet etti.

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemiyle ilgili de bilgi veren Bakan Çelik, Mesele Türkiye’nin geleceği, Türkiye’nin geleceğinin koalisyon krizlerinden ve başka krizlerden korunması meselesi. Aksi takdirde bizim bu sistemde güç elde etme gibi bir problemimiz yok. 15 yıldır millet bizi birinci parti yapıyor, iktidar yapıyor. Şimdiye kadar 2 cumhurbaşkanı, 4 başbakan çıkardık. Kurucu genel başkanımız şu anda ülkenin cumhurbaşkanı. Üstelik halkın doğrudan oylarıyla seçildi. Bizim güçle ilgili bir problemimiz yok. Mesele güç isteme meselesi değil. Mesele Türkiye’yi korumak. Türkiye’nin geleceğinde koalisyon, askeri vesayet, yargı vesayeti, sistem içinde fay kırıkları istemiyoruz dedi.

Bir önceki yazımız olan ABD’li konsolostan AOSB yönetimine ziyaret başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hileleri