Adana Haberleri, Adana Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri
  • Genel
  • 1

Erdoğan'dan çok sert erken seçim cevabı / CANLI

Erdoğan’ın açıklamalarından satır başları şu şekilde; 

Toplantımızın şehrimize, ülkemize, partimize hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Bizi sevgisi ile coşkusu ile bağrına basan Konya’mıza bir kez daha şükranlarımızı sunuyorum. Konya en başından beri bizim yanımızda dimdik durdu. Konya’dan aldığımız destek ve güç bizim için çok önemlidir. Konya bizi hiç yalnız bırakmadı.  

‘REZİL OLDUN NEYİN ERKEN SEÇİMİNİ İSTİYORSUN!’

Türkiye, güvenlikten ekonomiye her alanda tarihinin en önemli imtihanlarından birini veriyor. Türkiye’de ana muhalefet yok biliyor musunuz? Ana muhalefet partisi hiçbir proje üretmiyor hiçbir fikir ortaya koymuyor, hiçbir çözüm üretmiyor. Bu aralar birşey bulamadı, erken seçim diyor. Seçimin zamanı belli zaten.  Daha önce erken seçime gittik ne oldu? Rezil rüsva oldun. Sen daha neyin erken seçimini istiyorsun. Daktilolar Başbakanlığın önüne fırlatılmıyor ki.  

‘ÖNCE NAMUS KAVRAMINI ÖĞREN’

Ne zamandan beri erken seçim demokrasinin namusu oldu? Ey Kılıçdaroğlu, önce namus kavramını öğren, sonra bu halkın karşısına çık! Senden Demokrat olmaz. Senden olsa olsa darbecilere şakşakçı olur.

Müftülere nikah kıyma yetkisi diyince bunlar Anayasa Mahkemesi’ne götürüyorlar. Gidiyor musun? Yolun açık olsun, git bakalım.  

Erken seçim diyen bu zatın seçim karnesine bakıyoruz, 2009’da İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığına aday olmuş, kaybetmiş. Güldürmeyin beni. Kağıthane diyemiyor Kağıttepe diyor.

Seçimlerin zamanında yapılmasını istikrarın gereği olarak hep uyguladık. Şimdi erken seçime gidelim desek kaçacak delik ararlar.

YILDIRIM: İÇİNİZ RAHAT OLSUN

Erdoğan’dan önce konuşma yapan Başbakan Binali Yıldırım, ”İçiniz rahat olsun bütün şehitlerimizin hesabını soruyoruz sormaya da devam edeceğiz. Türkiye’nin rüyalarını gerçekleştirdik. Yolları böldük milleti birleştirdik. Yolları böleriz ama Türkiye’yi böldürtmeyiz. Milletimizin hızlı tren hayalini gerçeğe çevirdik. Yarınımız bugünden de daha güzel olacak. Geleceğimiz bugünden de daha aydınlık olacak.” dedi.

Sevebilirsin...

1 Yanıt

  1. araba sitesi dedi ki:

    çok güzel bir site

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hileleri