Adana Haberleri, Adana Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Eczanede oturanlara otomobil tekerleği çarptı

Eczane sahibi Abdulkadir Erdeve, “Biz eczaneyiz. Hasta bekliyorduk. Tekerlek geldi. Şaşkınız” dedi.

Olay, geçtiğimiz 15 Nisan Cuma günü Yüreğir ilçesi Mustafa Kemal Paşa Bulvarı’da bulunan Özerdeve Eczanesi’nde meydana geldi. Yolda seyir halindeki bir otomobilin sağ arka tekeri koptu. Savrulan tekerlek, bulvar üzerindeki eczanenin kapısından içeri girerek iş yeri sahibi Abdulkadir Erdeve’yi ziyaret eden İbrahim Obaz ve Volkan Ay’a çarptı.

Bu anlar iş yerinin güvenlik kameralarına da yansıdı. Güvenlik kamerası görüntülerinde bir otomobilden kopan sağ arka teker ağaca çarparak kapıdan girip masada oturanlara çarpması yer alıyor.

Öte yandan, kameralarda iş yerine bebek arabalı bir kadının girdiği fakat masaya uzak olduğu görülüyor.

muhabirine açıklamalarda bulunan iş yeri sahibi Abdulkadir Erdeve, arkadaşlarıyla görüşme yaptıkları anda tekerleğin içeri girmesine şaşkın olduğunu ifade ederek, “Arkadaşlarımızla iş konuşuyorduk. Bir anda lastiğin içeriye girip bizi ziyaret ettiğini gördük. Şok olduk. Ani bir şekilde burada oturan arkadaşın kafasına değdi. Ondan sonra karşısında ki arkadaşımızın yüzüne çarptı. Bir anda lastikle karşılaşacağımızı düşünmüyorduk. Hasta beklerken tekerlik geldi. Buraya bugün tekerlek giriyorsa yarın kamyonda girer. Sürücüden şikayetçi olmadık. Bizim kapımız otomatik havanın ısınmasıyla otomatik olmaktan çıkardık. Ogün içerisinde açıktı kapı. Araca çarpmasa bizi bitirecekti” dedi.

Bir önceki yazımız olan Yüreğir’de spor kompleksi ve taziye evi açılışı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hileleri