Adana Haberleri, Adana Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Adana BTÜ’de Uçurtma Şenliği

Programda farklı ana okullarından gelen çocuklar yeşillikler üzerinde uçurtmalarıyla eğlenirken Adana BTÜ öğrencilerinin oluşturduğu kermes ilgi gördü. Akustika Grubu’nun verdiği mini çocuk konseri ile büyük küçük herkesin keyifli anlar yaşadığı şenlikte, çocuklar kendileri için oluşturulan farklı etkinliklerle heyecanlı dakikalar yaşadılar. Çocuklar için oluşturulan yüz boyama atölyesinde yapılan uygulamalarla ilginç görüntüler ortaya çıktı.

Etkinliğe katkı veren öğrenci toplulukları yaptıkları açıklamada, uçurtma şenliği düzenlemekteki amaçlarının, üniversite öğrencileri olarak birlikte güzel vakit geçirmek ve özellikle çocukların mutluluklarına ortak olmak ve onlara unutulmaz bir gün yaşatmak olduğunu belirttiler. Öğrenci topluluğu başkanları, etkinliğe destek veren başta Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi yönetimi ile şenlikte yer alan anaokulu yöneticilerine ve şenliğe katılan aile ve çocuklarına teşekkür etti.

Bir önceki yazımız olan Adanaspor, Antalyaspor maçı hazırlıklarına başladı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir